Wróć do listy wydarzeń

No Problem Golf Liga – Finał

Finał ligi dla początkujących!

Czas podsumować zmagania początkujących… pod koniec sezonu można powiedzieć, że już nawet zaawansowanych golfistów 🙂 Kto zdobędzie tytuł mistrza No Problem Golf Ligi? 🙂

Zapraszamy do udziału!

Klasyfikacja finałowa – I, II, III miejsce wg rankingu

Nagroda dodatkowa – zawodnik, który w trakcie trwania ligi dla początkujących osiągnie największy spadek HCP i jednocześnie obniży swój HCP do poziomu co najmniej 36,0 otrzyma Dziką Kartę na jeden z turniejów organizowanych na Polu Golfowym Zawarcie.

Do klasyfikacji finałowej liczone są cztery najlepsze wyniki stableford netto ze wszystkich turniejów z cyklu No Problem Golf Liga. W turnieju finałowym liczba uzyskanych punktów mnożona jest przez 1,5. Każdy zawodnik ma prawo startu w dowolnej liczbie turniejów wchodzących w skład cyklu.

Zawodnik, który w trakcie rozgrywek No Problem Golf Ligi obniży swój HCP do 36,0 lub mniej nadal ma prawo startu w zawodach.

Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz zgłoszeniowy PZG lub w recepcji Pola Golfowego Zawarcie najpóźniej do pół godziny przed rozpoczęciem rundy.

Opłata za udział w jednej rundzie turnieju wynosi 50 zł dla członków Gorzowskiego Klubu Golfowego Zawarcie i 70 zł dla pozostałych golfistów.

REGULAMIN

Turniej finałowy – WYNIKI

KLASYFIKACJA GENERALNA

Scroll to top