Wróć do listy wydarzeń

BRIJU Ladies Golf Tour 2019

Po raz jedenasty, specjalnie dla pań, Komisja Golfa Kobiecego PZG organizuje briju Ladies Golf Tour 2019.

Seria BLGT organizowana jest przez komisję wraz z poszczególnymi klubami golfowymi. Zawody mają kategorię III w rankingu PZG, a turniej Masters kategorię II. Turnieje adresowane są do wszystkich kobiet bez względu na wiek i prezentowane umiejętności golfowe. Ich celem jest bowiem, poza sportową rywalizacją, integracja dobrych i słabszych zawodniczek.

W tym roku po raz kolejny sponsorem tytularnym jest briju, zapewniając wyjątkowe nagrody, dzięki którym zwyciężczynie poszczególnych turniejów mogą zrealizować swoje marzenia jubilerskie. Nowością będzie oczekiwana, limitowana golfowa edycja jubilerska – biżuteria i zegarki. Wyjątkowe nagrody w postaci serii kosmetyków do pielęgnacji włosów zapewnia Moroccanoil. Firma Forunate Golf Fashion również przygotowała niespodzianki dla Pań.

Nagrodą za pierwsze miejsce strokeplay brutto wśród Pań jest voucher na dwa noclegi z zabiegami dla zwyciężczyni oraz jej dwóch koleżanek w Ostoi Chobienice oraz nagrody od głównych Sponsorów turnieju BLGT.

Konkursy dodatkowe: Nearest to the pin na dołkach nr 4 i nr 7 oraz Longest drive na dołku nr 6 w dwóch kat. HCP 0 – 23,0 i 23,1 – 54,0, których Sponsorem jest Zarząd Gorzowskiego Klubu Golfowego Zawarcie. Dodatkowo dla uczestniczek BLGT oraz uczestników Gentlemen Golf Tournament rozegramy konkurs Closest to the line na dołku nr 3 (wynik liczony powyżej 150 metrów od czerwonych tee).

Zapraszamy Panie do zapisów w recepcji klubowej lub przez formularz zgłoszeniowy PZG.

Szczegóły w regulaminach poniżej:

Regulamin Briju Zawarcie
Regulamin BLGT 2019

Prosimy o zapoznanie się z TEE TIME. Startujemy z 1 dołka według listy startowej, a przed grą zapraszamy na pyszne śniadanie 🙂

Scroll to top